Node Type count (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Published
uk: Опубліковано

en: UnPublished
uk: Неопубліковано
