Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Published
ast: Espublizáu
