Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Published
bs: Objavljeno
