Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
