Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Number of Users
de: Anzahl der Benutzer

en: Role Name
de: Rollenname

en: UnPublished
de: Unveröffentlicht
