Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο
