Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: User
hr: Korisnik

en: Published
hr: Objavljeno
