Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: User
jv: Panganggo

en: Published
jv: Dipacak
