Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts
