Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित
