Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Published
sl: Objavljeno
