Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত
