Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita
