Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua
