Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado
