Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત
