Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם
