Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Published
sq: Publikuar
