Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad
