Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında
