Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
