Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված
