Node Type count (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған
