Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Published
lt: Paskelbtas
