Node Type count (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده
