Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Permissions
es: Permisos

en: Permission
es: Permiso

en: About
es: Acerca de

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Edit permissions
es: Editar permisos
