Node type permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز

en: About
fa: درباره

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
