Node type permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Permission
oc: Dreit

en: About
oc: A prepaus

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
