Node type permissions (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
