Node type permissions (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ
