Node type permissions (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
