Node type permissions (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
