Node type permissions (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak
