Node type permissions (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: About
fi: Tietoja

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia
