Node Weights (3.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
