Node Weights (3.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
