Node Weights (3.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Assign node weights
uk: Призначити вагу матеріалам

en: Allow modification of node weights.
uk: Дозволити зміни ваги матеріалів.

en: Weight Selector
uk: Селектор ваги
