Node Weights (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
