Node Weights (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
