Node Weights (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
