Node Weights (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
