Node Weights (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Weight for @title
it: Peso per @title
