Node Weights (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
