Node Weights (8.x-2.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
