Node Weights (8.x-2.6) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Weight for @title
es: Peso para @title
