Node Weights (8.x-2.6) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
