Node Weights (8.x-2.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Weight for @title
et: @title kaal
