Node Weights (8.x-2.7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Weight for @title
lt: @title svoris
