Node Weights (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Weight for @title
lv: Svars @title
