Node Weights (8.x-2.7) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Node Title
pt: Titulo do Post

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
